Ungdomsavdelingen‎ > ‎Tidligere lag‎ > ‎Gutter 01‎ > ‎Nyheter fra G01‎ > ‎

Kampoppsett Bendit Cup

lagt inn 28. mar. 2012, 02:08 av Flemming Ottosen   [ oppdatert 28. mar. 2012, 02:08 ]
Vi skal delta på Bendit Cup i Østfoldhallen fredag 13/4. Under ser dere kampoppsettet:
 
Kl. Pulje Årskl. Hjemmelag Bortelag Bane 
1730 1 G-11 Borgen Brun Greåker G11 Rød 1
1730 1 G-11 Kvik Halden blå Rolvsøy Gul 2
1730 2 G-11 Borgen Hvit Greåker G11 Grå 3
1730 2 G-11 Kvik Halden grønn Spydeberg 1 4
1750 3 G-11 Borgen Rød Kråkerøy Grønn 1
1750 3 G-11 Kvik Halden hvit Spydeberg 2 2
1750 4 G-11 Gresvik Blå Kråkerøy Hvit 3
1750 4 G-11 Rolvsøy Stars Tistedalen 1 4
1810 5 G-11 Gresvik Hvit Kvik Halden rød 1
1810 5 G-11 Rolvsøy Rød Tistedalen 2 2
1810 8 J-11 Berg  Kvik Halden  3
1810 8 J-11 Skjeberg SK  Rolvsøy 4
1830 6 G-11 Yven 1 Drøbak Grønn 1
1830 6 G-11 Begby  Sarpsborg Hvit 2
1830 7 G-11 Yven 2 Skogstrand 1 3
1830 7 G-11 Hafslund  Skiptvet  4
1850 1 G-11 Borgen Brun Kvik Halden blå 1
1850 1 G-11 Greåker G11 Rød Rolvsøy Gul 2
1850 2 G-11 Borgen Hvit Kvik Halden grønn 3
1850 2 G-11 Greåker G11 Grå Spydeberg 1 4
1910 3 G-11 Borgen Rød Kvik Halden hvit 1
1910 3 G-11 Kråkerøy Grønn Spydeberg 2 2
1910 4 G-11 Gresvik Blå Rolvsøy Stars 3
1910 4 G-11 Kråkerøy Hvit Tistedalen 1 4
1930 5 G-11 Gresvik Hvit Rolvsøy Rød 1
1930 5 G-11 Tistedalen 2 Kvik Halden rød 2
1930 8 J-11 Berg  Skjeberg SK  3
1930 8 J-11 Kvik Halden  Rolvsøy 4
1950 6 G-11 Yven 1 Begby  1
1950 6 G-11 Drøbak Grønn Sarpsborg Hvit 2
1950 7 G-11 Yven 2 Hafslund  3
1950 7 G-11 Skogstrand 1 Skiptvet  4
2010 1 G-11 Borgen Brun Rolvsøy Gul 1
2010 1 G-11 Greåker G11 Rød Kvik Halden blå 2
2010 2 G-11 Borgen Hvit Spydeberg 1 3
2010 2 G-11 Greåker G11 Grå Kvik Halden grønn 4
20:30 3 G-11 Borgen Rød Spydeberg 2 1
20:30 3 G-11 Kråkerøy Grønn Kvik Halden hvit 2
20:30 4 G-11 Gresvik Blå Tistedalen 1 3
20:30 4 G-11 Kråkerøy Hvit Rolvsøy Stars 4
20:50 5 G-11 Gresvik Hvit Tistedalen 2 1
20:50 5 G-11 Kvik Halden rød Rolvsøy Rød 2
20:50 8 J-11 Berg  Rolvsøy 3
20:50 8 J-11 Kvik Halden  Skjeberg SK  4
21:10 6 G-11 Yven 1 Sarpsborg Hvit 1
21:10 6 G-11 Drøbak Grønn Begby  2
21:10 7 G-11 Yven 2 Skiptvet  3
21:10 7 G-11 Skogstrand 1 Hafslund  4
Comments